קמפינג בצפון

אם אתם מתכננים קמפינג בצפון, בואו להתחדש בביקור במתחם החדש של קייקי מעין הגושרים! המתחם מכיל מקום אוהלים רחב יריעה לצד אפשרות לשכור מבנה קבוע מפואר המיועד למשפחות או זוגות. המתחם עשיר בכל מה שתצטרכו בשביל לנהל את הקמפינג שלכם: שולחנות קק"ל, אתרי לינה, מלתחות, ועוד. מהו קמפינג בצפון מומלץ ומדוע כדאי יהיה לבחור במתחם של קייקי מעין הגושרים?

אטרקציות מסביב למתחם

מתחם לינה ללא אטרקציות הוא כמו מכונית ללא מנוע: המתחם קיים אבל הוא לא פונקציונאלי. למזלכם, במתחם קמפינג בצפון של מעין הגושרים תוכלו לפגוש בחוויות ייחודיות כענף השייט. ניתן לשוט על סירת קיאק של זוג או יחיד, וליהנות מהנופים המרהיבים של הגליל והגולן בדרככם כשאתם על הנהר. מדובר על שיט אתגרי אשר יסחף אתכם להתמודדויות שונות עם זרמים, סלעים ובולדרים לאורך הנהר. בואו להגשים עבור עצמכם חוויה ייחודית הכוללת פסטורלה ושלווה לצד לא מעט עשייה ואתגר. בנוסף לאטרקציה זו, המתחם סמוך לאתר החרמון, בו תוכלו לבקר בעונות החורף וליהנות מסקי, צפייה בנופים מושלגים ונסיעה ברכבל של האתר.

אטרקציות במתחם על בסיסן הוא פועל

חשוב שהמתחם יהיה נגיש, קל להגעה, קל לעזיבה, משוכלל, עם שולחנות ומקומות להתרחץ ולנוח. זהו בדיוק מתחם קמפינג בצפון של קייקי מעין הגושרים. קמפינג בצפון מומלץ אם אטרקציות אלה קיימות בו. לכן, כשאתם תוהים אם כדאי קמפינג בצפון אצל קייקי מעין הגושרים או לקחת אכסניה, מאד מומלץ לבחור במתחם של מעין הגושרים, לחסוך וגם ליהנות כמו במתחם יוקרתי מקורה, כי פשוט לא יחסר לכם כלום באתר קמפינג זה.

קייקי מעין הגושרים – מגוון של אטרקציות במקום אחד

במתחם קייקי מעין הגושרים תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל לנהל קמפינג בצפון. עבור קמפינג בצפון המלצות צריכות להתקבל בשביל שתוכלו להבטיח את יציאתכם לנקודה בבטחה. על מתחם זה התקבלו המלצות רבות מכל סוגי הבליינים. הוא מציע מגוון רחב של שירותים, שייט קיאקים לבודדים או זוגות/משפחות וגם הלנה לכל הקבוצות בכל הגדלים. הכל קורה בצל נופים ירוקים ומרהיבים של הגליל והגולן. מהרו להירשם ולהבטיח את מקומכם בסוף השבוע הבא. ניתן לבוא גם בחורף. האתר מיועד לאירוח אנשים בכל ימות השנה, בכל סוגי האקלים.

כל הזכויות שמורות ל- הגושרים קיאקים בצפון

  • אפשרות תשלום באמצעות CIRRUS
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות VISA
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות MasterCard
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות AmericanExpress
נגישות
0

Your Cart