ספורט אקסטרים

אוהבים אדרנלין? במאמר זה תוכלו לגלות איך אפשר ליהנות מאטרקציות בצפון המשלבות ספורט ואקסטרים  במהלך חופשה משפחתית בצפון וליצור חוויה מושלמת לכל בני המשפחה.

הייחודיות של האקסטרים
פעילויות אקסטרים, שיכולות להיות מכל סוג החל משייט קיאקים בצפון, דרך קמפינג בצפון – עליהם נרחיב בהמשך, ועד לקפיצת בנג'י שתטריף לכם את כל החושים. יש שיגידו, שפעילויות מסוגים אלה הן מסוכנות ומיותרות. אבל מי שניסה יודע, שאין כמו תחושת הציפייה והמתח לקראת ובמהלך פעילות אקסטרים ואין כמו תחושת ההקלה בסיומה במקביל לרצון שהיא לא תיגמר.

על אקסטרים בצפון

הצפון הישראלי מציע לנופשים בו מגוון רחב של פעילויות מכל הסוגים, שיכולות להתאים לגילאים שונים ולתחומי עניין שונים. זוהי אחת הסיבות לכך, שמשפחות רבות בוחרות לנפוש בצפון הארץ בניגוד לחופשה בחו"ל או באזור אחר בארץ. בין היתר, תוכלו גם ליהנות משלל אטרקציות בצפון, שיתאימו לכל בני המשפחה ויספקו לכם את האדרנלין הרצוי לכם. 
לדוגמה, תוכלו לבחור להגיע לחרמון לטובת סקי בשביל המבוגרים וגלישה במזחלות לילדים. כמו כן, תוכלו גם לצאת לטיול ג'יפים או טיול רגלי בתוספת סנפלינג, טיול אופניים, רכיבה של סוסים ועוד או לבחור להגיע לאתרי אטרקציות בצפון, שיציעו לכם פעילויות אקסטרים כדוגמת אומגה, קירות טיפוס, קארטינג וכך הלאה.

האיכות שבקמפינג

אמנם כשמגיעים לנופש בצפון ניתן לבחור מבין אפשרויות לינה שונות כגון לינה בבית מלון או לינה בצימר, אבל קמפינג בצפון הוא בעל איכות מיוחדת, המאפשרת לבני המשפחה לבלות את הלילה ביחד בתנאים שונים לחלוטין מאלו שיש בבית. לינת שטח משותפת מאפשרת לבני המשפחה ליהנות מזמן איכות מיוחד במינו ולכן זוהי אחת מאותן אטרקציות בצפון המומלצות בעיקר למשפחות ובעיקר אם אתם אוהבים את הטבע ואת האקסטרים.

לקחת את הקיאקים בצפון לאקסטרים
שייט קיאקים הוא ספורט אקסטרים לכל דבר ואחד היתרונות הבולטים שלו הוא, שזהו ספורט אקסטרים, ממנו ניתן ליהנות בכל גיל – כבר מילדות ועד לגיל הזהב. כמו כן, ניתן לבחור מבין מסלולים שונים, כאשר חלקם אתגריים יותר ומתאימים לחובבי האקסטרים ואילו האחרים, הם יותר רגועים ונינוחים ומתאימים למי שפחות מנוסה בשייט בקיאקים. מדובר על ספורט אתגרי, אותו ניתן לעשות בכל רחבי העולם, אבל אפשר מאוד ליהנות גם משייט קיאקים בצפון וכך ליהנות מהחוויה בלי להתרחק יותר מדי ובלי להוציא דרכון.

אתגר התוכנית
גם אם אתם ממש חובבי אקסטרים אין זה אומר, שעליכם להמר על החופשה שלכם! מומלץ ביותר לתכנן תוכנית לחופשה שלכם מראש ולקחת בחשבון גם את השינויים האפשריים. לדוגמה, אם תרצו לצאת לשייט קיאקים בצפון כדאי שתוודאו, שמזג האוויר מאפשר זאת. כמו כן, אם ברצונכם ליהנות מחוויית קמפינג בצפון, מומלץ לשריין מקום מראש ולבדוק מה עליכם להביא אתכם. כמובן, כך גם לגבי אטרקציות בצפון מכל הסוגים.

יתרון השילוב
אם אתם מתכננים חופשה בת ימים ספורים, תוכלו במהלך תכנון הפעילויות לבחון אפשרויות של הטבות בגין שילוב בין אטרקציות בצפון. לדוגמה, תוכלו לעשות קמפינג בצפון באתר סמוך למועדון קיאקים בצפון וכך לחסוך לעצמכם זמן נסיעה ואף כסף בזכות עסקה משולבת. עסקאות מסוג זה ניתן למצוא בסוגים שונים של אטרקציות ברחבי אזור הצפון ולכן, אם אתם יודעים מראש מה התוכניות שלכם למהלך החופשה, תוכלו לחסוך לעצמכם כסף רב בלי להתפשר על הפעילויות ועל איכותן.
לסיכום, חופשה משפחתית בהרכב רב גילאי לא אמורה לעצור אתכם מעיסוק בפעילויות המועדפות עליכם! ניתן למצוא את הפעילויות המתאימות לכם, שיתאימו גם לכל בני המשפחה ויצרו חוויה מיוחדת