אטרקציות בצפון בשבת

אם אתם סבורים כי הבילוי הבא שלכם צריך להיות בצפון הארץ, בחברת קייקי מעין הגושרים מאפשרים לכם להגיע אפילו בשבת! מי שמחפש בילוי איכותי לסוף השבוע כמובן ימצא אותו בביקור באזור הירוק והיפה ביותר בישראל. אטרקציות בצפון מסוג זה ייקחו אתכם לעולם חדש של מושגים גם ביחס לביקורים קודמים אשר עשיתם באזור הגלילי. אז מה בסדר היום? שייט קיאקים, קמפינג באתר משוכלל ונגיש וביקור בחרמון!

שייט קיאקים על סירות קיאק איכותיות

בואו לשוט בזוגות או ביחידים בנהר הירדן וליהנות משפע חוויות ייחודיות: אטרקציות בצפון לילדים, אטרקציות למבוגרים, אטרקציות בצפון למשפחות, ועוד. בנוסף, אם אתם זוג ללא ילדים, ניתן לקחת אטרקציות בצפון לזוגות וליהנות מחוויה ייחודית של שייט לבדכם בסירה זוגית לצד קמפינג במבנה זוגי ואינטימי, או באוהל – לבחירתכם.

ביקור באתר קמפינג ירוק ותוסס

בואו לבקר באתר קמפינג איכותי בו תוכלו ללון לפני היציאה לשייט קיאקים ולהישאר ללילה או יותר. האתר כולל אוהלים או מבנים בנויים לבחירתכם. ניתן לשלם על לילה בכל אחת מצורות הלינה הללו ולזכות בה בתנאים מועדפים ביחס למקומות לינה אחרים מסוגים אלו. במסגרתם, אתם תוכלו להשתמש בשולחנות קק"ל לכל אורך הגן הלאומי, לצד מקלחות ושירותים מדוגמים שנועדו לשימוש בקמפינג. בואו לגלות את חוויית הלינה האולטימטיבית בטבע לצד שייט קיאקים יוקרתי למשפחות או זוגות לבחירתכם.

ביקור בלתי נשכח באתר החרמון

בואו לבקר באתר החרמון, לשייט ברכבל מעל האתר, לעשות סקי על מזחלות להשכרה או רכישה, לצפות על החרמון הסורי, ועוד מגוון רחב של אטרקציות חסרות מעצורים! בואו לבלות באתר החרמון ולגלות איך נראות העיניים של המדינה. אטרקציות בצפון לילדים ולמבוגרים כאחד ניתנות לאיתור בקלות באתר החרמון. ניתן לשלב בילוי באתר החרמון עם בילוי בשיט קיאקים בנהר הירדן שבין הגליל וגולן.

קייקי מעין הגושרים – אטרקציות בצפון בסופי שבוע

בואו לגלות עולם שלם של אטרקציות בצפון למשפחות עם או בלי ילדים במסגרת אתר שייט קיאקים בצפון. ניתן לשלב את הביקור בביקור באתר החרמון וליהנות גם משיט בנהר וגם מסקי בהרים. אטרקציות בצפון למשפחות מטעם חברת קייקי מעין הגושרים – אין עוד נופש כזה. בואו להירשם לחופשת חלומותיכם באמצעות קייקי מעין הגושרים!

כל הזכויות שמורות ל- הגושרים קיאקים בצפון

  • אפשרות תשלום באמצעות CIRRUS
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות VISA
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות MasterCard
  •  
  • אפשרות תשלום באמצעות AmericanExpress
נגישות
0

Your Cart